Your Cart

ACİL İHTİYAÇ SETLERİ KURUMSAL ÜRÜN PLANLAMASI

Ne yazık ki ülkece zor zamanlar geçirdiğimiz günlerdeyiz. Dileğimiz yaraların kısa sürede sarılması.

İçinde bulunduğumuz dönemde kurumsal firmaların çalışanlarını önemsediklerini ifade etmeleri, gerek çalışanlarının gerek ailelerinin sağlığını dikkate almaları hassasiyetle üzerinde durulması gereken bir konudur.

Çalışanları ve ailelerini olası bir depremde yaşayabilecekleri kötü sonuçlardan korumak sorumluluğunun bilincinde olan kurumsal firmalar ,deprem vb afet durumlarında çalışanlara dağıtılmak üzere deprem çantası , ilk yardım çantası başlığı altında setler hazırlamaktadır.

Firmaların Kurumsal Sorumluluk hassasiyetleri doğrultusunda çalışanlarına dağıtılmak üzere hazırlığını yaptığımız  ‘’Bi’fazlası  Acil İhtiyaç Setleri’’ 5 ayrı kitten oluşmaktadır; Acil Destek Kiti, İlk Yardım Kiti, Koruyucu Ürünler Kiti, Kişisel Önemli Malzemeler, Kişisel Bakım Ürünleri

Acil İhtiyaç Setleri kapsamında kurumunuz için hazırlamamızı isteyeceğiniz çanta içeriğini, kit isimlerini bize ileterek belirleyebilirsiniz.

Bu zor ve üzücü dönemde çalışanlarınız için hazırlayacağınız hediye setlerini planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.   Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olacaksınız. Bunun için yandaki formudoldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

* Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarır.

BİZE YAZIN

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri