Your Cart

Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı Hakkında

TODEV Türkiye’nin ilk Otizm Vakfı olarak 1997 yılında otizmli yakınları ve gönüllüler tarafından kurulmuştur. 1991 yılından beri TODEV, amatör ruhla, otizmli bireylerin yararına faaliyetler düzenlemekte, projeler yürütmektedir. TODEV, 25 yılı aşkın bir süre içinde 2 okul, 1 yaşam merkezi açılmasına önayak olmuştur.

TODEV kuruluşundan bugüne eğitim, rehabilitasyon kurumları için eğitim programları düzenlemiş, otizm hakkında farkındalık yaratmaya yönelik sosyal ve akademik etkinlikler organize etmiş, otistik bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak tasarım çözümleri üzerine araştırma faaliyetleri yürütmüş ve tüm bu alanlardaki çalışmalar devam etmektedir.

Todev Vakfı olarak amacımız; ülke çapında otizmin farkındalığını sağlamak  ve halkı bu konuda bilgilendirmektir. Tanı, terapi, eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini gerçekleştirmek, otizmli çocukların eğitilmelerini desteklemek ve gerekli kuruluşları oluştururken eğitim materyalleri ile desteklemek, otizmli bireyler için iş alanları yaratmak, sosyal alanlarda olmalarını sağlamak, bağımsız hayat kurmalarına destek olmak, otizm konusunda yapılan yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları izleyip, elde edilen bilgileri otizmli bireylerin aileleri ile paylaşmaktır.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri