Your Cart
BiFazlası Hakkında
DAHA YAKINDAN TANIYIN…

BİZ KİMİZ?

Bi’fazlası, bünyesinde sosyal fayda barındıran bir girişimdir. Bireyler ve kurumlar için hazırladığı ürün seçenekleri ve projelerle bireyin ve kurumun, satın aldığı üründen bi’fazlasını sağlamasına aracılık eder.

 

FAYDA BİRİKTİRİR… 

Bİ'FAZLASI HAKKINDA

Bireyler ve kurumlar bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alış verişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

BiFazlası Hakkında
BiFazlası Hakkında
FAYDAM YANINDA, FAYDAM YARINA!

NE SUNUYORUZ?

Özel günleriniz için sistemimizde yer alan davetiye ve hediye seçeneklerinden belirlediğiniz ürünleri, seçtiğiniz konsepte uygun olarak kişiselleştirilmiş şekilde isme özel hazırlıyoruz.

 

ALIŞVERİŞTE Bİ’FAZLASI

Nasıl çalışır?

Seçeceğiniz ürünün konseptini belirleyip ilgili bilgileri doldurmanızın ardından sistem sizden bu alışverişle fayda sağlamak istediğiniz sivil toplum kuruluşunu seçmenizi ister. Alışveriş sonrasında ürününüz, belirlediğiniz sivil toplum kuruluşuna ilişkin mesajı da içerecek şekilde ve kişiselleştirilmiş olarak hazırlanır.

BiFazlası Hakkında
Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri