Your Cart

0(212) 999 91 82

KURUMSAL HEDİYE KATALOĞU

SİZİN İÇİN Bi’FAZLASI

Kitlesel ve sektörel özel günlere yönelik hazırladığımız Kurumsal Hediye Kataloğu ile çalışan ve müşterileriniz için en uygun kurumsal hediyeleri seçmenizi sağlıyoruz. Seçeceğiniz hediyeyi, değer katmak istediğiniz sosyal fayda alanını da belirterek kurumsal kimliğinize uyumlu şekilde hazırlıyoruz. Yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmemiz bulunan ve sizin belirleyeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarıyoruz. Bilgi ve sipariş için kurumsalsiparis@bi-fazlasi.com adresine e-mail yazabilir, 0212 999 91 82 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Sizi aramamız için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli.

 • Bi’fazlası, bünyesinde sosyal fayda barındıran bir kadın girişimidir.
 • Tek ortaklı bir limited şirket olarak temelleri 2020 yılının ikinci çeyreğinde atıldı ve Kasım 2020’de faaliyetine başladı.
 • Bi’fazlası, hazırladığı ürün seçenekleri ile kurumun satın aldığı üründen
  bi’fazlasını sağlamasına aracılık eder.
  • Dönemsel özel günlere yönelik hazırladığımız kurumsal kataloglar ile kurumların çalışan/ müşteri/ çözüm ortağı gibi paydaşlarına sunacakları hediyelerini seçmelerine yardımcı oluyoruz.
  • Kurumlardan aldığımız brief doğrultusunda kurumun özel gün hediye ürün ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapıyoruz. Basın toplantısı hediyesi, işe hoş geldin hediyesi… gibi
 • Sunduğumuz tüm ürünlerde kurumun, Bi’fazlası’na üye Sivil Toplum Kuruluşları (STK) arasından destek olmak isteyeceği STK’yı belirlemesini istiyoruz. Böylece alışverişlerde ürün ücreti dışında ilave bir ücret ödemeden ilgili STK’ya katkı sağlanmasına aracılık ediyoruz.
 • Bi’fazlası, katkı sağlayacağı STK’larla sözleşmeye dayalı bir işbirliği yürütür.
 • Bi’fazlası STK’ya karşı belirlediği taahhütleri ve sorumluluklarını bu sözleşme ile yasal bir zeminde sunar.
  • Katkı payı aktarım şekli (İlgili STK’nın seçildiği alışverişler toplamının minimum %15 lik kısmının aktarımı.)
  • STK’nın isim, logo ve bilgilerinin kullanım şekli.
  • Her türlü onay mekanizmasının işleyişi,… gibi.
 • Bi’fazlası STK’ya sağlayacağı maddi kaynak dışında marka misyonu gereği bir takım sorumlulukları kendisine ilke edinmiştir.
  • Üye STK’ların bilinirliğine katkı sağlamak.
  • STK’ların faaliyet alanlarının öğrenilmesine katkı sağlamak.

STK’lara destek olma ve hediye ürün alışverişlerini, STK faydasına yapma bilincinin geliştirilmesine destek olmak.

Bunun için;

 • Sosyal medya hesaplarında STK’ları destekleyici içeriklere yer verilir.
 • Bi’fazlası web sitesinde üye STK’lara ücretsiz banner alanları sağlanır.
 • Web sitesinde, STK’nın tanıtım metni aracılığı ile STK’nın sayfasına yönlendirmeler yapılır.
 • Bi’fazlası, üzerinde tasarım bulunan konseptli ürünlerini mümkün olduğunca özel üretim yapmayı tercih eder.
 • Her yeni koleksiyon hazırlığımız ilk olarak konseptlerin, ürünlerin tasarımlarının belirlenmesi ile başlar.
 • Çeşitli zevklere hitap edecek tasarımlar hazırlandıktan sonra eleme aşamasının ardından koleksiyonun nihai konseptleri belirlenir.
 • Diğer taraftan ürün listesi hazırlanır ve özel üretim yapılabilecek ürünler, seçilen konseptlerle üretilmek üzere numune üretim sürecine geçilir.
 • Ürünlerin numune üretimlerinin incelenmesinin ardından tasarım ve ürün eşleştirmesi en güzel olan ürünler seçilerek katalog için hazırlık yapılır.
 • Kurumunuzun ihtiyacına en uygun öneriyi sunabilmek için hedef kitle, cinsiyet, bütçe, kişi sayısı, tekrara düşmeme adına önceki hediye çalışmalarınızın bilgisi,… gibi sorularımızın cevaplarını derlemek için brief süreci yürütülür.
 • Kuruma özel markalama ve isme özel uygulamaların da olduğu öneri hediye seçenekleri sunumu hazırlanıp kurum ile paylaşılır.
 • Talep edilmesi ve uygunluk durumunda örnek ürün kuruma ulaştırılır.
 • Kurumun nihai ürün ve destek olmayı belirleyeceği STK kararının ardından ürün hazırlık süreci özenle sürdürülür.
 • Kurumun belirleyeceği teslimat adresine tek seferde ücretsiz olarak teslimat gerçekleştirilir. İsme özel farklı adreslerdeki gönderiler için ayrıca bütçe ve planlama da yapılabilir.

Kurumsal Hediye Kataloğu için Bize Ulaşın

  Hediye Konsept Türleri
  Mutlu Müşteri Mesajları
  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları

  Kurumsal hediyeler, bir şirketin müşteri, çalışan veya iş ortaklarına verdiği hediyelerdir. Bu hediyeler, şirketin imajını ve ilişkilerini geliştirmek için kullanılabilir. Örneğin, müşterilere bir şirketin ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmak için kullanılabilir veya çalışanlar için bir motivasyon aracı olarak kullanılabilir.

  Kurumsal Hediye Kutusu

  Kurumsal hediyeler genellikle şirketin logosu veya ismiyle birlikte verilen, içeriği hediyenin veriliş amacına göre planlanan ürünlerden oluşan hediye setleridir.

  Kurumsal hediyeler, birçok farklı amaç için kullanılabilir. Kurumsal hediye setlerinin planlanma aşamasında hedef kitle yani hediyenin kime verileceği ve veriliş nedeni ile birlikte bütçe bilgisi dikkate alınarak öneriler hazırlanır.

  Çalışanların işe başlangıçlarında onlara ‘’ hoş geldin’’ demek için verilen hediyelerden, motivasyon, organizasyon ve kutlama hediyelerine kadar çeşitlilik gösteren kurum içi hediye planlamaları, bir şirketin kuruluş yıldönümü veya başarılı bir satış dönemi gibi özel olaylar için de kullanılabilir.

  Müşteriler içinse gerek onları teşvik etmek gerekse yeni bir ürün veya hizmetin duyurulması için kurumsal hediye paketleri hazırlanabilir.

  Kurumsal hediyelerin verileceği hedef kitlenin çalışan veya müşteri olarak belirlenmesinin ardından hediyenin kategorisi de belirlenmeli, mevcut bütçe kurumsal firmanın hediye ihtiyacını karşılayacak şekilde dikkate alınmalıdır. Bu noktada ofis kullanım setleri, günlük ve pratik kullanımlı hediyelerden Premium veya VIP olarak nitelendiren özel hediyelere kadar çeşitlilik gösteren hediye seçenekleri değerlendirilmelidir.

  Bi’fazlası’nın kurumsal hediye önerilerini ihtiyaca yönelik kurumsal hediye kataloğu üzerinden inceleyebilir, hediye ihtiyacınızın detaylarını ileterek size özel setlerden oluşan sunum hazırlamamızı talep edebilirsiniz.

  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri