Your Cart

0(212) 999 91 82

Bi’fazlası Kurumsal WELCOME KIT

Yıllarca süren araştırmalar bize gösteriyor ki, işe alım süreci ve çalışan deneyiminin ilk günleri önemli bir motivasyon kaynağıdır. Çalışanlarınızın ekibinize dahil olduğu ilk gün/günler, kurum kültürünüzü yansıtmanız ve çalışanınıza değerli olduğunu hissettirmeniz için en önemli günlerdir.

Bu anlayışın sektörlerde de çokça yayıldığını gördüğümüz, her bir çalışanın “welcome kit”ini sosyal medyada keyifle paylaştığı, daha ilk saniyeden kurumsal bağlılığın oluştuğunu gördüğümüz bu günlerde, firmanız için içeriğini özenle hazırladığımız, büyük kurumsal firmalardan özellikle istenen ürünleri paketlediğimiz welcome kit’lerimizle size özel hediye paketleri yapmak için size yardıma hazırız.

✅ Seçenek 1: Çantasız Olmaz Diyenler
✅ Seçenek 2: Teknolojiyi Seviyorum Diyenler
✅ Seçenek 3: Rengarenk Seti
✅ Seçenek 4: Bol Şans Seti

İçinde sosyal fayda da barındıran Bi’fazlası welcome kit’leriyle ilgili bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

*Bi’fazlası alışveriş tutarının %15 ini seçilen STK’a aktarır.

BİZE YAZIN

  Welcome Kit Örnekleri

  Welcome kit, yeni çalışanları ve müşterileri işletmenize davet etmenin harika bir yoludur. İyi düşünülmüş bir Welcome kit, iyi bir ilk izlenim bırakmanıza ve onların deneyimlerini önemsediğinizi göstermenize yardımcı olabilir. Welcome kit örnekleri, kişiselleştirilmiş kırtasiye malzemeleri, markalı kalemler ve diğer faydalı öğeler gibi alıcının kendisini değerli hissetmesini sağlayacak öğeler içermelidir. Alanla ilgili dergiler veya kitaplar gibi şirketinizin veya sektörünüzün değerlerini yansıtan öğeler eklemeyi düşünün. Ayrıca çikolatalar, şirket logolu kupalar ve diğer güzellikler gibi düşünceli hediyeler de ekleyebilirsiniz. Welcome kit, birine sıcak bir karşılama yapmanın ve takdir edildiğini hissettirmenin bir yolu olarak düşünün – kalıcı bir etki bırakacağından emin olabilirsiniz!

  Kurumsal WELCOME KIT

  “Aramıza Hoş Geldin”
  Çantasız Olmaz Diyenler Seti

  Kurumsal WELCOME KIT

  “Aramıza Hoş geldin”
  Teknolojiyi Seviyorum Diyenler Seti

  Kurumsal WELCOME KIT

  “Aramıza Hoş geldin”
  Rengarenk Seti

  Kurumsal WELCOME KIT

  “Aramıza Hoş geldin”
  Bol Şans Seti

  Welcome Kit (Karşılama Kitleri) Nedir?

  Welcome kit, yeni bir bireyi bir kuruluşa veya gruba karşılamak için bir araya getirilen paketlerdir. Çalışanları, öğrencileri, üyeleri ve hatta müşterileri karşılamak için kullanılabilirler. Tipik bir Welcome kit, markalı ürünler, şirket veya kuruluş hakkında bilgiler, kilit personel için iletişim bilgileri ve yeni kişinin hoş karşılandığını hissetmesine yardımcı olacak diğer malzemeler gibi öğeleri içerir. Bazı şirketler kitin içine ürün veya hizmetlerinin örneklerini de ekler. Welcome kit, alıcı için daha kişisel ve anlamlı hale getiren öğelerle özelleştirilebilir. Karşılama kitinin amacı, sadakati teşvik edecek ve güçlü bir ilişkiyi destekleyecek olumlu bir ilk izlenim yaratmaktır.

  Kurumsal Firmalardan En Sık Gelen Sorular

  Evet oluşturabilirsiniz. Bi’fazlası katalog ve hediye ürün sunumları yaklaşım önerilerinden oluşmaktadır. Bu katalogları incelemenizin ardından beğendiğiniz ürünlerle size özel setleri hazırlıyoruz.

  Kurumsal siparişlerimiz minimum 20adet olmakla birlikte, ürüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle baskılı bazı ürünlerde minimum üretim adeti değişebiliyor.

  Baskılı pek çok ürünümüz logonuzla, belirleyeceğiniz konseptle veya isme özel olarak üretilebilmektedir.

  Bu konu Bi’fazlası olarak oldukça önemsediğimiz bir konu. Setin nihai içeriğinin belirlenmesinin ardından siparişin prensip onayını takiben sipariş öncesi size numune gönderiyoruz.

  Elbette. Hediyelerin gönderileceği kişilerin bilgilerini sizden KVKK kapsamında imzaladığımız taahhüt ile birlikte, gönderi sonrasında kullanmamak üzere alıyoruz. Tek tek adreslere teslimatı gerçekleştirip kargo takip sürecini bizzat yürütüyoruz.

  Bi’fazlası’nın sözleşmesi bulunan STK’lar arasında katkı payının aktarılmasını istediğiniz STK’yı siz belirliyorsunuz.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri