Your Cart

Blog

Kurumsal Dünyada Annelerin Rolü Nedir?

Bu anlamlı gün, annelere olan sevgi ve saygımızı göstermenin yanı sıra iş dünyasında da onların değerini ve katkılarını hatırlamak adına büyük bir fırsattır.

Babalar Günü’nün Anlamını Yükselten Kurumsal Mesajlar

Kurumsal dünyada da bu özel günü unutmamak ve babalara yönelik anlamlı mesajlar paylaşmak, çalışan motivasyonunu artırabilir ve şirket içindeki ilişkilere olumlu yönde etki edebilir.

Çalışan Deneyimini Güçlendiren Mükemmel Bir Başlangıç: Kurumsal Welcome Kitleri

Çalışan deneyimini güçlendiren mükemmel bir başlangıç için kurumsal welcome kitleri kullanmanın etkisi büyüktür. Hoş geldin ...

Çalışan Bağlılığını Güçlendirmenin Yolları

Çalışanların işlerine olan bağlılığı, motivasyonlarını arttırır, performanslarını yükseltir ve şirketin başarısına doğrudan katkı sağlar, ancak...

Kurumsal Etkinliklerde Katılımcıları Nasıl Etkileyebilirsiniz?

Kurumsal etkinlikler şirketlerin çalışanları, iş ortakları ve müşterileriyle ilişkilerini güçlendirme fırsatı sunar. Etkinlikler, aynı zamanda...

Sürdürülebilirlik ve Hediye Kutuları: Gelecek Nesillere Nasıl Katkı Sağlarız?

Sürdürülebilir hediyeler, şirketlerin sürdürülebilirlik odaklı ve çevre dostu çalışmalar yaptığını ve bu gibi çalışmaları desteklediğini gösterir. Sürdürülebilir ...

Kurumsal Yılbaşı Mesajları

Yeni bir yıla girerken, kurumsal firmaları da yılbaşı telaşı sarmaya başladı. Kurumsal bazda yaptığınız hediye seçimleri, organizasyonlar ya da kutlamalar ile yeni yılı kutlamaya hazırlanıyor olabilirsiniz.

Kurumsal Sevgililer Günü Mesajları

İş dünyasında çalışanlar arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi ve motivasyonun artırılması için kurumsal sevgililer günü mesajları oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Mesajları Kurumsal

Kurumsal dünyada bu özel günü unutmamak önemlidir çünkü kadınlar, iş dünyasında önemli bir rol oynamakta ve kurumlar için büyük bir değer yaratmaktadır.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri