Your Cart

0(212) 999 91 82

Anneler Günü Kurumsal Hediyeleri

Anneler Günü, kadın çalışanlarınıza, onları önemsediğinizi ifade edebileceğiniz, onlara teşekkür edebileceğiniz önemli bir fırsattır. Bunun için düşünülmüş kurumsal anneler günü hediyeleri, işletmelerin kadın çalışanlarına verdikleri değeri gösterir ve bu ilişkileri güçlendirir. Böylece işletmeler kadın çalışanlarının motivasyonunu arttırıp kurumsal bağını güçlendirebilir.

Bu önemli günde kadın çalışanlarınız için hazırlayacağınız Anneler Günü kurumsal hediye setlerini planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.   Birbirinden güzel konseptlerle hazırlanmış özel üretim ürün seçkisinden ürünlerinizi belirleyebilir, kurumsal hediye setlerinizin içeriklerini bütçe ve adetlerinize göre bizimle birlikte planlayabilirsiniz.

Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olacaksınız. Bunun için alttaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

Gelin sosyal faydayı birlikte çoğaltalım, çalışanlarınızı motive ederken  yarınlara fayda sağlayalım.

* Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarır.

BİZE YAZIN

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri