Your Cart

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Hakkında

1998 yılında kurulan Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), omurilik felçlilerinin tıbbi, mesleki, ekonomik, sosyal sorunlarının çözümü ve yeni omurilik felçlilerinin oluşmaması adına hizmet veren öncü bir sivil toplum kuruluşudur.

TOFD kurulduğu günden bu yana, öncelikle omurilik felçlileri olmak üzere tüm ortopedik engellilerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası alanlarda çalışmalar yapmaktadır.

TOFD, başarılı ve yaygın çalışmaları nedeniyle 03.05.2004 tarih ve 2004/7252 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla “Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Derneğimiz bugüne kadar yaptığı çalışmalar ve geliştirdiği projeler ile Türkiye’nin dört bir yanında binlerce omurilik felçlisinin hayatına olumlu katkıda bulunmuştur.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri