Your Cart

Yenidenbiz Derneği Hakkında

YenidenBiz, Türkiye’de kadın istihdamına katkıda bulunmayı hedefleyen sosyal girişimcilerden oluşuyor. Nitelikli iş kadınlarını yeniden işgücüne kazandırmak üzere yola çıkan YenidenBiz, iş hayatına ara vermenin bir hak olduğu kadar yeniden işe başlamanın da her kadının hakkı olduğuna ve desteklenmesi gerektiğine inanıyor.

Üniversite mezunu, 7 yıl ve üstü deneyime sahip, iş hayatına bir yıl ya da daha fazla ara vermiş ve kariyer dünyasına geri dönmek isteyen kadın adayların gelişimine katkıda bulunan YenidenBiz, değişen dünya düzeniyle uyumlu yeni çalışma modellerinde iş fırsatları yaratıyor.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri