Your Cart

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Hakkında

Amacımız; Cerebral Palsy’li bebek ve çocuklarımıza ömür boyu ihtiyaç duydukları rehabilitasyon ve özel eğitimi ücretsiz olarak ulaştırmaktır.

Cerebral Palsy, bebeklik ve çocukluk döneminde en sık rastlanan fiziksel engellik durumudur. Her yıl 6.000’e yakın çocuğumuz teşhis almaktadır.

İstanbul Ataşehir’de yer alan 35 dönüm üzerine kurulu kampüsümüzde her ay 600’e yakın bebek ve çocuğumuza özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini sunuyoruz.

Aynı zamanda kampüsümüzde yer alan ilköğretim okulumuzda her yıl 70’e yakın özel gereksinimli çocuğumuz öğrenim hayatına devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası projeleri hayata geçirerek Cerebral Palsy farkındalığı yaratmayı ve özel gereksinimli bireylerin toplumsal yaşamda var olabilmelerini istiyoruz.

Çocuklarımıza ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri bir arada ve ücretiz olarak sunmak için çalışıyoruz. Çocuklarımızın gelecekte meslek sahibi olmaları, hayata kazandırılmaları ve mutlu bireyler olarak yaşamalarını hedefliyoruz. Bu amaçla çıktığımız yolda 50 yıla yakın süredir binlerce çocuğumuz ailesine bağışçılarımızın katkılarıyla destek olduk.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri