Your Cart

0(212) 999 91 82

THEODORA ÇOCUK HİZMETLERİ DERNEĞİ HAKKINDA

Theodora Sevgi Doktorları Türkiye’de 25, globalde 30. Yılını kutlayan, özetle, hastanede uzun süre yatmak zorunda kalan çocukları mutlu etmek üzere onları düzenli ziyaret eden ve özel eğitimden geçmiş profesyonel sanatçılardan oluşan Sevgi Doktorları ve arkasında çalışan profesyonel ekipten oluşan bir iyilik projesidir.

Hastanede kalmak bir çocuk için oldukça zor bir deneyim. Çocuklar alışık olmadıkları bir ortamda aileleri ve arkadaşlarıyla düzenli temaslarını kaybederken, çoğu zaman ağrı ve acıyla başa çıkmak zorunda kalırlar. Biz Theodora Sevgi Doktorları olarak, çocukluğun simgesi olan tasasız hayatın -tıbbi gerçeklerle çakışsa bile- yine de her zaman mümkün olabilmesiiçin çalışıyoruz. 

Theodora Sevgi Doktorları İstanbul ve Ankarada toplam 9 hastanede, 9 özel eğitimli profesyonel sanatçı,her yıl yaklaşık 26.000 çocuk ziyareti yapmakta ve tamamen bağışlarla çalışmaktadır. Sevgi Doktorlarımız her hafta aynı gün ve aynı saatteminik hastaları ziyaret eder. 
Sanatçılarımız tıbbi ortamda ziyaret gerçekleştirebilmek üzere eğitime tabii tuttuğumuz, çoklu yeteneklere sahip performansçılardır. Hiçbir performans hiçbir zaman aynı değildir. Her çocuk farklıdır ve hastane ortamı devamlı değişkendir. 

Theodora Sevgi Doktorları ile Bifazlası’nda yapacağınız alışveriş ile hastanede uzun süre tedavi görmek zorunda kalan çocuklarımıza neşe, kahkaha armağan edebilirsiniz. 

Ziyaret edilen hastanelerimiz; İ.Ü. Çapa Tıp Fakültesi Hast., Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Hast., İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hast.,SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hast.,VKV Amerikan Hast.,Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hast., Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hast.,İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi. 

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri