Your Cart

Geyre Vakfı Hakkında

Geyre Vakfı; Aydın’ın Karacasu ilçesine bağlı Geyre Köyü yakınlarındaki Afrodisias Antik Kenti’nde 1961 yılından beri devam eden kazı ve restorasyon çalışmaları için kaynak yaratma; kültür, bilimsel araştırma ve geliştirme konularında faaliyette bulunma amacıyla kurulmuş bir vakıftır.

Vakıf; tarihi binlerce yıl öncesine dayanan Afrodit Tapınağı, döneminin çok ilerisinde bir ustalıkla icra edilmiş heykelleri, rölyefleri ve kabartmaları ile günümüzün kültür, sanat ve mimarisine yön veren Afrodisias’ın Dünya Kültür Mirası Listesine girmesinde de aktif rol almıştır.

Gücünü, kazılara maddi destek sağlayan bağışçıları ve kentin “kıymetine vakıf” olan gönüllü üyelerinden alan Geyre Vakfı; Afrodisias’ın yeniden gün yüzüne çıkarılması için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri