Your Cart

0(212) 999 91 82

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Hakkında

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, ‘otizm spektrum bozukluğu’ olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak 15 Nisan 2003 tarihinde kurulmuştur.


İstanbul, Şişli’de Milli Eğitim Bakanlığı’na model olmak üzere kurduğumuz Okulumuz bulunuyor. 2006 yılında kurulan Okulumuz Amerika’daki Princeton Çocuk Gelişim Enstitüsü’nün know how ı ile eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm dünyada otizmlilerin eğitiminde en etkili yöntem olarak kabul edilen Uygulamalı Davranış Analizi metodu uygulanıyor. Okulumuzda eğitim dönenimde 150 otizmli çocuk eğitim alabiliyor. Eğitimler 11 ay 1 hafta boyunca devam ediyor ve 1 öğrenciye 1,5 eğitimci gün boyu hizmet veriyor. Kar amacı gütmeyen ve kamu yararı statüsü bulunan Vakfımızın çalışmaları ile bugüne kadar 700.000 binden fazla otizmli çocuğumuzun ve ailenin hayatında fark yarattık.

Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
*Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

Bİ'FAZLASI

Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

LİSTEMİZE KAYDOLUN!

    E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

    2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
    Ödeme Şekilleri