Your Cart

0(212) 999 91 82

Sevgililer Günü Kurumsal Hediyeler

Sevgililer Günü, aşk ve sevgiyi kutlamak için kullanılan uluslararası bir gündür. Aynı zamanda, işletmeler de müşterilerine ve çalışanlarına sevgilerini göstermek için bu günü kullanabilirler. Kurumsal Sevgililer Günü hediyesi, müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini artırmanın yanı sıra, marka farkındalığını ve sadakatini artırma imkanı sunar.

Kurumsal Sevgililer Günü hediyeleri, müşterilerin ve çalışanların kişisel beğenilerine göre seçilebilir. Kişiye özel hediyeler, müşterilerin ve çalışanların değerini hissetmelerine yardımcı olabilir. Örneğin, bir restoran, bir yemek kitabı veya yemek kursu bileti hediye edebilir. Bir moda mağazası ise, bir aksesuar veya günlük kullanım ürünü hediye edebilir. Kurumsal Sevgililer Günü hediyeleri, işletmenin imajını ve marka farkındalığını artırmanın yanı sıra, müşteri ve çalışan sadakatini de artırabilir. Bu hediyeler, işletmelerin müşterilerine ve çalışanlarına verdikleri değeri gösterir ve bu ilişkileri güçlendirir. Kurumsal Sevgililer Günü hediyeleri, müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini artırmak için uygun bir fırsattır.

Hediyeler, işletmelerin marka imajını ve müşteri sadakatini artırma fırsatı sunar. Aynı zamanda, müşteriler ve çalışanlar için de değerli bir anı veya hatıra oluşturabilir.

Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

*Bi’fazlası alışveriş tutarının %15 ini seçilen STK’a aktarır.

BİZE YAZIN

  Sevgililer Günü için kurumsal hediyeler
  Sevgililer Günü için kurumsal hediyeler
  Sevgililer Günü için kurumsal hediyeler
  Sevgililer Günü için kurumsal hediyeler

  Kurumsal Firmalardan En Sık Gelen Sorular

  Evet oluşturabilirsiniz. Bi’fazlası katalog ve hediye ürün sunumları yaklaşım önerilerinden oluşmaktadır. Bu katalogları incelemenizin ardından beğendiğiniz ürünlerle size özel setleri hazırlıyoruz.

  Kurumsal siparişlerimiz minimum 20adet olmakla birlikte, ürüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle baskılı bazı ürünlerde minimum üretim adeti değişebiliyor.

  Baskılı pek çok ürünümüz logonuzla, belirleyeceğiniz konseptle veya isme özel olarak üretilebilmektedir.

  Bu konu Bi’fazlası olarak oldukça önemsediğimiz bir konu. Setin nihai içeriğinin belirlenmesinin ardından siparişin prensip onayını takiben sipariş öncesi size numune gönderiyoruz.

  Elbette. Hediyelerin gönderileceği kişilerin bilgilerini sizden KVKK kapsamında imzaladığımız taahhüt ile birlikte, gönderi sonrasında kullanmamak üzere alıyoruz. Tek tek adreslere teslimatı gerçekleştirip kargo takip sürecini bizzat yürütüyoruz.

  Bi’fazlası’nın sözleşmesi bulunan STK’lar arasında katkı payının aktarılmasını istediğiniz STK’yı siz belirliyorsunuz.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri