Your Cart

0(212) 999 91 82

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kurumsal Hediye

Dünya Emekçi Kadınlar Günü, kadınların mücadelelerini ve başarılarını onurlandırmak için her yıl 8 Mart tarihinde kutlanan uluslararası bir gündür. Bu önemli günde, kadınların eşitliği, hakları ve toplumsal adalet için verdikleri mücadelenin de hatırlanması amaçlanır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadın çalışanlarınıza, kurumunuza verdikleri katkıların değerini ifade edebileceğiniz, onlara teşekkür edebileceğiniz önemli bir fırsattır. Bunun için düşünülmüş kurumsal kadınlar günü hediyeleri, işletmelerin kadın çalışanlarına verdikleri değeri gösterir ve bu ilişkileri güçlendirir. Böylece işletmeler kadın çalışanlarının motivasyonunu arttırıp kurumsal bağını güçlendirebilir.

Bu önemli günde kadın çalışanlarınız için hazırlayacağınız Dünya Kadınlar Günü kurumsal hediye setlerini planlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.   Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olacaksınız. Bunun için yandaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

Gelin sosyal faydayı birlikte çoğaltalım, çalışanlarınızı motive ederken  yarınlara fayda sağlayalım.

* Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarır.

BİZE YAZIN

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kurumsal Hediye
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kurumsal Hediye
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kurumsal Hediye
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kurumsal Hediye

  Kurumsal Firmalardan En Sık Gelen Sorular

  Evet oluşturabilirsiniz. Bi’fazlası katalog ve hediye ürün sunumları yaklaşım önerilerinden oluşmaktadır. Bu katalogları incelemenizin ardından beğendiğiniz ürünlerle size özel setleri hazırlıyoruz.

  Kurumsal siparişlerimiz minimum 20adet olmakla birlikte, ürüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle baskılı bazı ürünlerde minimum üretim adeti değişebiliyor.

  Baskılı pek çok ürünümüz logonuzla, belirleyeceğiniz konseptle veya isme özel olarak üretilebilmektedir.

  Bu konu Bi’fazlası olarak oldukça önemsediğimiz bir konu. Setin nihai içeriğinin belirlenmesinin ardından siparişin prensip onayını takiben sipariş öncesi size numune gönderiyoruz.

  Elbette. Hediyelerin gönderileceği kişilerin bilgilerini sizden KVKK kapsamında imzaladığımız taahhüt ile birlikte, gönderi sonrasında kullanmamak üzere alıyoruz. Tek tek adreslere teslimatı gerçekleştirip kargo takip sürecini bizzat yürütüyoruz.

  Bi’fazlası’nın sözleşmesi bulunan STK’lar arasında katkı payının aktarılmasını istediğiniz STK’yı siz belirliyorsunuz.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri