Your Cart

Bi’fazlası Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri

Herkesin tüm yıl hediye vermek için en çok beklediği dönem; Yılbaşı.

Kurumsal Dünyada Yılbaşı

Kurumsal alanda, yeni yıl kutlaması için seçilen hediyeler büyük önem taşır. Kurumsal yılbaşı hediyeleri çalışanlar, müşteriler, iş ortakları için özenle planlanan hediyeler arasındadır.

Çalışanlarına ve müşterilerine tüm yılın azmi ve başarısı için teşekkür etmek isteyen firmaların da en çok özendiği hediye paketleri şirket yılbaşı hediyeleridir. Bu kadar önem verilen ve özenilen kurumsal yılbaşı hediye paketlerini hazırlamak ve firma içinde dağıtıma hazır hale getirmek için planlamalara başlamakta geç kalmayın. Senenin son gününde vermek istediğiniz kurumsal yılbaşı mesajlarınızı  birlikte tasarlayalım. Kurumsal yılbaşı tebriğiniz için çalışanlarınız, müşterileriniz üzerinde bırakmak nasıl bir etki bırakmak istiyorsunuz gelin beraber düşünelim, size özel kurumsal yılbaşı hediye setleri, kurumsal hediye sepet içerikleri oluşturalım. Farklı adetler ve ihtiyaçlarınız için her zaman desteğinize hazırız.

BİZE YAZIN

  Özellikle çalışanlarınız için yüksek adetli yılbaşı siparişleriniz veya özel seçilmiş premium müşteri hediyeleriniz için yılın son dönemindeki stok ve üretim sürecini göz önünde bulundurarak kataloğumuzu sizlere oldukça erken ulaştırmak isteriz.

  Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olursunuz.

  Bizimle iletişime geçmek için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız. Ayrıca bilgi ve sipariş için kurumsalsiparis@bi-fazlasi.com adresine e-mail yazabilir, 0212 999 9182 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Gelin sosyal faydayı birlikte çoğaltalım, çalışanlarınızı motive ederken yarınlara fayda sağlayalım.

  * Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz Sivil Toplum Kuruluşuna aktarır.

  Şirketler İçin Sürpriz Yılbaşı Hediyeleri

  Yeni bir yıla girerken, tüm yıl iş hayatında beraber zaman geçirdiğiniz çalışma arkadaşlarınız, çalışanlarınız, iş ortaklarınız ya da müşterileriniz için de motive edici hediyeler seçebilirsiniz. Yılbaşı için kurumsal hediyeler olarak hazırlanmış, birbirinden farklı ürünler Bi’fazlası ile birlikte planlayacağınız setlerde yer alabilir. Her zevke uygun çeşitli konseptler ile oluşturulmuş hediye paketleri, birden çok ürünle tamamlanmıştır.

  Bi’fazlası’nın farklı konseptlerle hazırladığı Yeni Yıl Kurumsal Hediye Kataloğu’ndan çalışanlarınıza ve müşterilerinize kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz bir konsept belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz konseptin içerdiği ürünlerin, hediye sahiplerinin ilgi alanlarına uygun olması için pek çok çeşitte hazırlanan setleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Dilerseniz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanacak setlere de sahip olabilirsiniz.

  Kurumsal yılbaşı organizasyonlarında kurumsal yılbaşı mesajınızı çalışanlarınıza iletmek için size özel hazırladığımız kurumsal yılbaşı tebrik kartlarını da hediye setlerinizin veya hediye sepetlerinin içerisine ekleyebilirsiniz.

  Ayrıca müşterileriniz ve partnerleriniz için düzenleyeceğiniz kurumsal yılbaşı etkinliklerinde de iletmek istediğiniz kurumsal yılbaşı tebrik mesajınızı en doğru iletmenizi sağlayacak ürünler kurumsal tebrik kartları aracılığıyla size özel hazırlanır.

  Seçeceğiniz ürünlerle firmanıza özel setler hazırlarken tercihiniz farklı özelliklerde hediye ürünler olabilir. Çalışanlarınız için isme özel ürünler hazırlamak isterseniz bunu sizin için özenle yapabiliriz. Müşterileriniz için Premium ve VIP kategorisinde şık yılbaşı hediyeleri seçmeyi de tercih edebilirsiniz.  Sürdürülebilir temalı ve doğa dostu hediyelerle, yeni bir yıla girerken doğaya saygı mesajını ve daha iyi bir dünya dileğinizi iletebilirsiniz.

  Ürün gamımızda bulunan farklı konseptlerde ve aşağıdaki kategorilerde hediyelerle size özel setleri hazırlayabiliriz.

  • İsme özel ürünler
  • Sürdürülebilir temalı hediyeler
  • Doğa dostu ürünler
  • Eğlenceli ve keyifli hediyeler içeren kurumsal yılbaşı hediye  sepetleri
  • Premium ve şık yılbaşı ürünleri
  • VIP setler
  • Ofis hediyeleri
  • Dekoratif hediyeler
  • Deneyim odaklı hediyeler

  ve daha fazlası ile size özel hediyeler sunumumuzu hazırlamamız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sizden alacağımız bilgilere göre size özel setleri oluşturup fiyat teklifi sunuyoruz.

  Şirket yılbaşı hediyeleri alternatifleri açısından, her kesimden kullanıcıya hitap eden Bi’fazlası,  hızlı, özenli ve güvenilir hazırlık ve teslim aşamaları ile de size zaman kazandıracaktır. Çeşitlilik açısından herkesi memnun edecek olan hediye setleri, titizlik ile seçilen parçaları barındırmaktadır. Şirketinize özel olarak hazırlanacak olan setlerin, içeriği ve büyüklüğü ise tamamen size kalmış. İsterseniz, onlarca farklı üründen oluşturulmuş dopdolu bir set hazırlatabilirsiniz. Ya da birden fazla hediye seti ile farklı çeşitlilikte alternatifler oluşturabilirsiniz. Kurumsal yılbaşı hediye sepetleri, kurumsal yılbaşı hediye setleri, yılbaşı için kurumsal hediye ürün gamımızın içerisinde yer almaktadır.

  Kurumsal yılbaşı hediye seçiminizde aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarına bağış yapmayı planlıyorsanız Bi’fazlası’nı tercih edebilirsiniz. Bi’fazlası sipariş tutarının %15 ini, sözleşmeli olduğu Sivil Toplum Kuruluşları (STK) listesi içinden, sizin belirleyeceğiniz STK’ya katkı payı olarak aktarır. Katkı sağladığımız, sözleşmeli STK’lar arasında  AKUT Arama Kurtarma Derneği,, Geyre Vakfı, Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği HAÇİKO, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) , Koruncuk Vakfı, Maya Vakfı, Pİ Kadın Kanserleri Derneği, SosyalBen Vakfı, Theodora Sevgi Doktorları, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı, Türk Eğitim Derneği, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı -Cerebral Palsy Türkiye-, YenidenBiz Derneği bulunmaktadır.

  Bu şekilde yılbaşı hediyelerini en hızlı şekilde seçmenin yanı sıra dilediğiniz bir sivil toplum kuruluşunu da destekleme imkanına sahip olabilirsiniz.

  Kurumsal Firmalardan En Sık Gelen Sorular

  Evet oluşturabilirsiniz. Bi’fazlası katalog ve hediye ürün sunumları yaklaşım önerilerinden oluşmaktadır. Bu katalogları incelemenizin ardından beğendiğiniz ürünlerle size özel setleri hazırlıyoruz.

  Kurumsal siparişlerimiz minimum 20adet olmakla birlikte, ürüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle baskılı bazı ürünlerde minimum üretim adeti değişebiliyor.

  Baskılı pek çok ürünümüz logonuzla, belirleyeceğiniz konseptle veya isme özel olarak üretilebilmektedir.

  Bu konu Bi’fazlası olarak oldukça önemsediğimiz bir konu. Setin nihai içeriğinin belirlenmesinin ardından siparişin prensip onayını takiben sipariş öncesi size numune gönderiyoruz.

  Elbette. Hediyelerin gönderileceği kişilerin bilgilerini sizden KVKK kapsamında imzaladığımız taahhüt ile birlikte, gönderi sonrasında kullanmamak üzere alıyoruz. Tek tek adreslere teslimatı gerçekleştirip kargo takip sürecini bizzat yürütüyoruz.

  Bi’fazlası’nın sözleşmesi bulunan STK’lar arasında katkı payının aktarılmasını istediğiniz STK’yı siz belirliyorsunuz.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri