Your Cart

Bi’fazlası Dünya Hayvanları Koruma Günü Hediyeleri

Kurumsal firmaların sosyal konuları önemsemeleri marka algıları açısından çok önemlidir. Daha iyi bir dünya için firmaların sahipleneceği farklı ihtiyaç alanları vardır.

4 Ekim tarihinde kutlanan Dünya Hayvanları Koruma Günü çalışanlarınızın çocuklarına hayvan sevgisini aşılamak ve hayvanları koruma bilincini oluşturmak için özel bir gündür. Bu özel günde hayvan haklarına dikkat çekilip dostlarımızın daha iyi bir dünyada yaşamalarını sağlamak için farkındalık oluşturulmaktadır.

Çalışanlarınızın çocukları için bu özel güne yönelik hazırlayacağınız sürpriz hediye ile sadece hayvansever birine hediye almakla kalmayıp hayvan dostlarımızın hayatımızdaki önemini hatırlatabilir aynı zamanda çalışan deneyimi ve kurumsal bağınızı da arttırabilirsiniz. 

Özellikle hayvanseverlere kurumsal hediye kapsamında çok çeşitli önerilerden oluşan kurumsal kataloğumuza göz atmak için bize ulaşabilirsiniz. Önerilerimiz arasında kedi severlere hediyeler, köpek dostlarıyla yürüyüşe çıkmayı sevenler için ürünler gibi çeşitli amaçlara yönelik hoş sürprizler göreceksiniz.

BİZE YAZIN

  Firmanızın ürün tercihleri, adet bilgisi gibi detayları dikkate alarak size özel set önerileri hazırlamamız için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Ayrıca bilgi ve sipariş için kurumsalsiparis@bi-fazlasi.com adresine e-mail yazabilir, 0212 999 9182 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olursunuz.

  Gelin sosyal faydayı birlikte çoğaltalım, çalışanlarınızı motive ederken yarınlara fayda sağlayalım.

  * Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz Sivil Toplum Kuruluşuna aktarır.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri