Your Cart

0(212) 999 91 82

Bi’fazlası Cumhuriyet Bayramı 100.Yıl Kutlaması Kurumsal Hediyeleri

2023 yılı Cumhuriyet’in ilanının 100. yılı olarak hepimiz için büyük önem taşımakla birlikte gurur kaynağımızdır. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde bizlere hediye edilen bu gururun kuşaklar boyu devam etmesi en büyük temennimizdir.

Ülkece büyük bir heyecan, şevk ve coşkuyla hissettiğimiz bu özel kutlamanın önemini çalışanları ve müşterileri gibi paydaşlarıyla yaşamak da kurumsal bir firma için büyük gururdur.

Çalışanlarınız ve çalışanlarınızın çocukları için bu özel güne yönelik hazırlayacağınız hediye ile Cumhuriyetimizin 100.yıl kutlamasını daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda müşterileriniz ve paydaşlarınız için de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na uygun kurumsal hediyeler planlayarak marka algınızı güçlendirebilirsiniz.

BİZE YAZIN

  Çok çeşitli önerilerden oluşan Cumhuriyet Bayramı 100.yıl kurumsal hediyeler kataloğumuza göz atmak için bize ulaşabilirsiniz. Firmanızın ürün tercihleri, adet bilgisi gibi detayları dikkate alarak size özel set önerileri hazırlamamız için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Ayrıca bilgi ve sipariş için kurumsalsiparis@bi-fazlasi.com adresine e-mail yazabilir, 0212 999 9182 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olursunuz.

  Gelin sosyal faydayı birlikte çoğaltalım, çalışanlarınızı motive ederken yarınlara fayda sağlayalım.

  * Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz Sivil Toplum Kuruluşuna aktarır.

  Kurumsal Firmalardan En Sık Gelen Sorular

  Evet oluşturabilirsiniz. Bi’fazlası katalog ve hediye ürün sunumları yaklaşım önerilerinden oluşmaktadır. Bu katalogları incelemenizin ardından beğendiğiniz ürünlerle size özel setleri hazırlıyoruz.

  Kurumsal siparişlerimiz minimum 20adet olmakla birlikte, ürüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle baskılı bazı ürünlerde minimum üretim adeti değişebiliyor.

  Baskılı pek çok ürünümüz logonuzla, belirleyeceğiniz konseptle veya isme özel olarak üretilebilmektedir.

  Bu konu Bi’fazlası olarak oldukça önemsediğimiz bir konu. Setin nihai içeriğinin belirlenmesinin ardından siparişin prensip onayını takiben sipariş öncesi size numune gönderiyoruz.

  Elbette. Hediyelerin gönderileceği kişilerin bilgilerini sizden KVKK kapsamında imzaladığımız taahhüt ile birlikte, gönderi sonrasında kullanmamak üzere alıyoruz. Tek tek adreslere teslimatı gerçekleştirip kargo takip sürecini bizzat yürütüyoruz.

  Bi’fazlası’nın sözleşmesi bulunan STK’lar arasında katkı payının aktarılmasını istediğiniz STK’yı siz belirliyorsunuz.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri