Your Cart

Bi’fazlası Back To School / Okula Dönüş Setleri

Çalışanlarınızı motive etmek, onları değerli hissettirmek için birçok yol var. Çalışanlarınızın aile bireyleri ile ilgili önemli günleri bilmek ve bu günler özelinde sürprizler yapmak da bu yollardan bir tanesi.

Çalışanlarınızın aileleri için yılın önemli bir zamanı olan yeni akademik yıl başlangıcında hazırlayacağınız sürpriz okula dönüş kutusu ile çalışan deneyimi ve kurumsal bağınızı arttırabilirsiniz. 

Çalışanlarınızın çocukları için hazırlayacağınız Kurumsal Okula Dönüş Hediyesi / Back to School Setleri çalışanlarınızı mutlu ederken, çalışanlarınızın çocukları için de hoş birer sürpriz olacaktır.

Bi’fazlası’nın, çalışanlarınızın farklı yaş gruplarındaki çocukları için sizin beklentilerinize uygun hazırladığı Kurumsal Okula Dönüş Hediyeleri boyama setlerinden, beslenme çantası malzemelerine, kırtasiye ürünlerinden, hobi malzemeleri ve eğitici ürünlere pek çok seçenek sunmaktadır.

BİZE YAZIN

  Çok çeşitli okula dönüş kutusu önerilerinden oluşan kurumsal kataloğumuza göz atmak için bize ulaşabilirsiniz. Firmanızın ürün tercihleri, adet bilgisi gibi detayları dikkate alarak size özel kurumsal okula dönüş hediyesi set önerileri hazırlamamız için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Ayrıca bilgi ve sipariş için kurumsalsiparis@bi-fazlasi.com adresine e-mail yazabilir, 0212 999 9182 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  Üstelik Bi’fazlası’na üye sözleşmeli Sivil Toplum Kuruluşu’na destek olma* fırsatı bulup, sosyal fayda sağlamış olursunuz.

  Gelin sosyal faydayı birlikte çoğaltalım, çalışanlarınızı motive ederken yarınlara fayda sağlayalım.

  * Bi’fazlası, yapılan alışveriş tutarının %15’ini sözleşmesi bulunan ve sizin belirleyeceğiniz Sivil Toplum Kuruluşuna aktarır.

  Hazırlık Süreci
  1. Ürünü Seç
  Konsept ürün kataloğu paylaşılır
  2. Kişiselleştir
  Sizden aldığımız brief doğrultusunda kurumunuzun ihtiyacına yönelik hazırlıklar yapılır.
  3. Fayda Sağlamak İstediğin Kurumu Belirle
  Üretim öncesi numune ürün onayınıza sunulur.

  STK seçimi gerçekleştirilir.
  4. Alışverişi Tamamla
  Toplu üretim tamamlanır, talep edilen adrese Ücretsiz Kargolanır.
  Anlaşmalı Sivil Toplum Kuruluşları
  Bi Fazlası ile Faydam Yanında, Faydam Yarına

  Bi’fazlası üzerinden yapılan alışveriş tutarının %15’i sistemde kayıtlı olan ve sizin seçeceğiniz sivil toplum kuruluşuna aktarılır.
  *Alışveriş tutarının KDV hariç kısmı

  Bİ'FAZLASI

  Bireyler ve kurumlar Bi’fazlası üzerinden yapacakları ürün alışverişleri sonucunda ‘’Bi’fazlası ile faydam yanında, faydam yarına’’ diyerek hem katkı sağlamak istedikleri ihtiyaç alanının yanında yer alırlar, hem de sağlayacakları toplumsal katkı ile yarınlara fayda biriktirirler.

  LİSTEMİZE KAYDOLUN!

   E-posta ile iletişime geçilmesini onaylıyorum.

   2022 © Bi’Fazlası | Tüm hakları saklıdır.
   Ödeme Şekilleri